Wynajem przyczep w Katowicach

Wielokrotnie nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak duże są posiadane przez nas rzeczy lub też jak wiele ich mamy – zazwyczaj uświadamiamy sobie to dopiero w sytuacji takiej jak, na przykład, przeprow​adzka. Wówczas nie zawsze mamy możliwość łatwego przewiezienia całego swojego dobytku w nowe miejsce. Nawet jeśli mamy pojemny samochód, zmieszczą się do niego raczej ubrania, naczynia i garnki z kuchni czy akcesoria łazienkowe. Co jednak zrobić z rzeczami dużymi lub ciężkimi, takimi jak łóżko, szafa, pralka czy lodówka? Idealnym rozwiązaniem będzie wówczas wynajem przyczep w Katowicach!

Zmiana miejsca zamieszkania – Katowice i okolice

Przyczepa, którą można dołączyć do auta to idealne rozwiązanie dla każdego, kto zmienia miejsce zamieszkania lub np. przenosi firmę w inne miejsce. W naszej ofercie znajdują się różnorodne modele na wynajem, dzięki czemu każdy może zdecydować się na wariant, który w danym momencie jest najbardziej odpowiedni. Nasze propozycje to modele zamknięte i otwarte, a także specjalistyczne. Proponujemy również bagażniki dachowe, które idealnie sprawdzą się wówczas, gdy np. jadąc na wakacje, chcemy wziąć ze sobą rowery.

Wynajem przyczep w Katowicach

Dzięki naszym atrakcyjnym cenom, każdy z Was będzie mógł zadbać o odpowiednie przewiezienie swoich własności - bez konieczności wynajmowania drogich ekip przeprowadzkowych! Nasza oferta jest znacznie tańsza od usług właśnie tych firm – a to wszystko dzięki temu, że nie zajmujemy się przenoszeniem bagaży i pakowaniem oraz rozpakowywaniem. Doskonale wiemy, że jest to element usługi, którą większość naszych Klientów chce wykonać samodzielnie, dlatego też oferujemy tylko i wyłącznie sam wynajem. Dzięki naszym propozycjom, każdy z Was znajdzie idealną przyczepę dla siebie - zarówno, jeśli chodzi o jej wymiar, jak i obudowę oraz cenę. Warto wspomnieć, że najtańsze propozycje to zaledwie 19 zł za kilka godzin!

Nasz wynajem przyczep to nie tylko szansa na łatwiejsze rozwiązania podczas przeprowadzki – to także atrakcyjna oferta dla firm budowlanych, osób robiących remonty czy tych, którzy chcą kupić od kogoś używane meble lub sprzęty. Zapraszamy wszystkich z Katowic i okolic do skorzystania z oferty Grupy Solski!