Wynajem przyczep Sosnowiec

Jeśli mieszkasz w Sosnowcu lub okolicach i czeka Cię duża przeprowadzka, konieczność przewiezienia sprzętów lub pojazdów na drugi koniec miasta, lub po prostu planujesz wakacje i chcesz zabrać ze sobą deskę do windsurfingu lub rowery – z nami bez problemu zadbasz o odpowiedni transport! Wynajem przyczep to idealne i tanie rozwiązanie, które pozwoli Ci na wygodne przewiezienie rzeczy o niestandardowych wymiarach – takich, które nie zmieszczą się w Twoim aucie!

Rodzaje naszych przyczep

W ramach wynajmu, każdy z Was skorzystać może z kilku proponowanych przez nas wariantów. Dzięki naszej szerokiej ofercie, możliwe jest wybranie modelu otwartego, z plandeką lub specjalnego – np. takiego, który będzie zmieści quadda, skuter, motocykl, a nawet samochód!

Dodatkowo, w ofercie Grupy Solski, nie mogło również zabraknąć bagażników, które pozwolą na komfortowe przewiezienie większych bagaży. Planujesz wyjazd na narty, a może chcesz wybrać się nad morze, aby oddać się surfingowi? Z nami zadbasz również o odpowiednie przewiezienie rowerów na miejsce wypoczynku. Nieważne, gdzie się wybierasz - jeśli ruszasz z Sosnowca lub okolic, skorzystaj z naszych podpozycji i zadbaj o swoje sprzęty - z nami bezpiecznie dowieziesz je w docelowe miejsce!

Idealne rozwiązanie dla wszystkich z Sosnowca

Wynajem przyczep to nie tylko godne zaufania, ale również tanie rozwiązanie. Nasze sprzęty są na bieżąco sprawdzane i konserwowane – nie ma możliwości, że będą one w jakikolwiek sposób uszkodzone czy nie spełnią swoich zadań. Możemy zagwarantować, że nasze przyczepy i bagażniki będą zawsze w świetnym stanie. Dodatkowo, oprócz wysokiej klasy proponowanych rozwiązań, nasz wynajem to świetne ceny! Zaczynają się one już od 19 zł - tyle zapłacicie za kilka godzin lub nawet jeden dzień, decydując się na wypożyczenie na dłuższy okres czasu.

Wynajem przyczep to idealne rozwiązanie dla każdego z Was! Nasze usługi obejmują Sosnowiec i okolice - już dziś zapoznaj się z naszymi propozycjami i wybierz sprzęt, które idealnie spełni Twoje oczekiwania!