Wynajem przyczep Dąbrowa Górnicza

Właśnie otrzymaliście klucze do nowego mieszkania i planujecie się niedługo wprowadzić? Planujesz wywieźć kilka mebli, żeby wygodnie się urządzić na działce i móc w pełni korzystać z jej uroków, kiedy przyjdzie lato? Zamiast pokonywać kilka razy tę samą trasę lub szukać specjalnie ekipy od przeprowadzek możesz zająć się tym samodzielnie, wynajmując przyczepę! Oferujemy bardzo bogaty wybór dostępnych modeli podzielonych według maksymalnej nośności oraz rodzaju konstrukcji.

Wynajem przyczep i bagażników dachowych

Wiemy, że potrzeby naszych Klientów są różne – czasami udaje się uporać z transportem mebli w mniej niż parę godzin, czasami zaś sprawa może się przedłużyć z przyczyn losowych. W przypadku firm budowlanych natomiast zazwyczaj chodzi o wypożyczenie na dłuższy okres sięgający nawet kilku tygodni. Z tego też powodu proponujemy naszym Klientom elastyczną ofertę, która bez wątpienia odpowie na każde zapotrzebowanie. Oferujemy możliwość wypożyczenia przyczepy lub bagażnika na okres do:
• 2, 4 lub 6 godzin,
• 1 dnia
• 6 dni,
• 30 dni
• powyżej 30 dni,
• powyżej 45 dni.

Dla każdej opcji przewidziana jest inna stawka za godzinę lub dzień. Bez względu na wybrany okres wypożyczenia obowiązuje kaucja zwrotna w wysokości 200 zł. W trosce o komfort naszych Klientów zadbaliśmy również o organizację punktów, gdzie można oddać wypożyczony sprzęt – jesteśmy obecni także w Dąbrowie Górniczej!

Jakie przyczepy oferujemy na wynajem?

Oferta naszej wypożyczalni obejmuje następujące modele:
• zamknięte – oferują osłonę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, np. deszczem lub śniegiem; za ich pomocą można przewozić także wysokie sprzęty,
• otwarte – sprawdzą się przy niewielkim transporcie przy sprzyjającej pogodzie
• specjalistyczne – wykorzystywane przy transporcie samochodów oraz motocykli.

Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo przewożonego ładunku! Za stabilność odpowiedzialne są stalowe haki lub inne rozwiązania przewidziane przez producenta.

Nasza firma oferuje Klientom także wynajem specjalnych bagażników, które doskonale sprawdzą się w trakcie zimowego wypadu na urlop – bez problemu zmieścisz tam swoje narty oraz deskę snowboardową!

Kontakt
Szukasz sprawdzonej firmy oferującej przyczepy transportowe na wynajem? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego z naszym biurem!