Przyczepa otwarta nr 38

Dane

  • Długość 260 cm
  • Szerokość 140 cm
  • Wysokość 38 cm
  • DMC 600 kg
  • Ładowność

Ceny brutto

19 zł do 2h
29 zł do 6h
39 zł 24h

37zł 3-6 dni
35zł 7-30 dni
29zł od-30 dni
19zł od-45 dni
kaucja zwrotna 200 zł

ZADZWOŃ

Wynajem przyczep otwartych

Prowadzisz firmę budowlaną i planujesz właśnie transport materiałów na plac budowy? Albo chcesz wykorzystać kilka dni wolnego i przewieźć na działkę kilka niezbędnych sprzętów, żeby w końcu należycie zająć się ogrodem, który od dawna domaga się pielęgnacji? Nie musisz zatrudniać do tego specjalnych firm transportowych ani też jeździć w tę i z powrotem swoim lub wypożyczonym samochodem. Wynajem sprzętu to idealne wyjście, które rozwiąże wszystkie Twoje problemy logistyczne, a w dodatku umożliwi bardzo liczne oszczędności!

Wynajem za grosze – korzystaj tylko tyle, ile potrzebujesz
Większość z nas nie zajmuje się na co dzień transportem większych ładunków – zazwyczaj wystarcza jeden kurs samochodem we wskazane na miejsce, żeby się wszystkim zająć. Czasem jednak trzeba przewieźć motocykl lub starą szafę, której nie da się rozłożyć na części. Zakup raczej nie wchodzi w grę – dobre przyczepy otwarte potrafią kosztować przynajmniej kilka tysięcy złotych, co dla wielu z nas jest zdecydowanie zbyt wysoką ceną za coś, z czego skorzystamy zaledwie od czasu do czasu. Dlatego właśnie proponujemy możliwość wypożyczenia przyczep otwartych, których ładowność sięga nawet 900 kg!

Oferujemy bardzo korzystne stawki wynajmu. W zależności od potrzeb udostępniamy sprzęt na godziny lub na całe dni – jesteśmy otwarci także na sytuacje, w których okres wypożyczenia trwa nawet miesiąc lub więcej! Polecamy tę opcję szczególnie firmom budowlanym, które muszą dostarczyć na plac budowy niezbędne materiały budowlane oraz piasek, a nie mają wystarczającej liczby przyczep do obsługi przydzielonych zadań.